پوکت یکی از زیباترین شهرهای تایلند است که حتما در لیست گردشگران قرار دارد . توصیه اکید ما به شما آشنایی با این جزیره قبل از سفر است . اگر قبل از سفر تحقیق کنید و با این شهر ، جاذبه هایش ، آب و هوا و همچنین تفریحاتش آشنا شوید . مطمئنا کلی به شما خوش خواهد گذشت . در ادامه مطلب چیزهایی که باید قبل سفر به پوکت بدانید را توضیح داده ایم .


پوکت یکی از محبوب ترین مقاصد تایلند  است و تله های توریستی فراوانی دارد . سواحل شگفت انگیز ، هتل های جدید باشکوه و استراحتگاه های ساحلی از دلایل محبوبیت پوکت است . پارک ملی خاو سوک و تجربه کامل جنگل ، فیل سواری ، رودحانه ها آرام و سکونت در خانه های درختی . خلیج فانگ نا و قایق های بلند بین سواحل ، غواصی و دنیای رنگارنگ زیر آب .

زمان سفر به پوکت

دمای هوا در تمام طول سال حدود 30 درجه سانتیگراد است ، اما فصل تابستان واقعی بین نوامبر و مارس است ، زمانی که باران نمیبارد و دریای اندامان آرام است . از ماه جولای تا اکتبر ، اب و هوا کمی بیشتر چالش برانگیز است ، دریاها متلاطم هستند و پرچم های قرمز هشدار دهنده سواحل را پوشانده اند . هیچ تضمینی برای نور خورشید در این دوره وجود ندارد . سفر با تور پوکت در این ماه ها زیاد توصیه نمی شود .  

دیدنی های پوکت

هنگامی که بحث جاذبه های طبیعی تایلند است ، پوکت مثال بسیار خوبی است – سواحل مرواریدی و دراماتیک ، کوه سنگ آهک های یکنواخت ، پارک های ملی پر از حیات دریایی و زیستگاه جنگل های بارانی – در کنار خیابان موزاییک کاشی شده شهر قدیمی پوکت و همچنین معابد باشکوه از جمله جاذبه های پوکت در تور تایلند به شمار می شوند .